AÇIK TEŞEKKÜR

 

tabela

Bu sitede özel konulara girmemeye dikkat ettiğimi, olayları kişileştirmediğimi yazılarımı takip edenler bilir.

Bugün affınıza sığınarak özel bir konuya değineceğim.

Yalova Valiliği Mahalli İdareler Müdürü Sayın Nurullah BAŞOL’ un, Yalova Belediye Başkanlığı’ na yazılı müracaat ve önerisi, Yalova Belediye Başkanlığı İsim Verme Komisyonu’ nun uygun bulması üzerine, 8 Kasım 2016 günü, Yalova Belediyesi Meclis toplantısında, Yalova merkezinde Adnan Menderes Mahallesi’ nde bir sokağa “ Ahmet Akyol Sokağı” adı verilmesi, Meclis üyelerinin oybirliğiyle kabul edildi.

Yalova Gazetesi 17.11.2016(YALOVA GAZETESİ, 11 KASIM '2016)

Yeni oluşan sokağa adının OY BİRLİĞİ ile verilmesinin oldukça anlamlı olduğunu belirten Belediye Başkanı Sayın Vefa SALMAN da, “ Yalova’ ya karşılıksız hizmet etmiş, karşılıksız Yalova’ yı sevmiş değerli insanlarımızın isimlerini yaşarken yaşatmak ahde vefa örneğidir “ diyerek kararı onayladı.

Belediye Meclisi’ nin bu kararı, Yalova Valisi Sayın Tuğba YILMAZ tarafından 22 Kasım 2016 günü onaylandıktan sonra, 22 Aralık 2016 günü “AHMET AKYOL SOKAK” adını taşıyan tabela belirlenen sokağa dikildi.

Duyduğum mutluluk ve onuru anlatacak kelime bulamıyorum.

Adımı öneren Sayın Nurullah BAŞOL’a, Yalova Belediyesi İsim Verme Komisyonu’ nun ve Yalova Belediye Meclisi’ nin tüm Sayın Üyelerine, kararı onaylayan Belediye Başkanı Sayın Vefa SALMAN’ a, Yalova Valisi Sayın Tuğba YILMAZ’ a  bana bu onuru yaşattıkları için çok müteşekkirim; en içten şükranlarımla buradan alenen teşekkür ediyorum.

( Konuyla ilgili haber için TIKLAYIN)

aakyol

 

14 thoughts on “AÇIK TEŞEKKÜR

 1. Benim canım arkadaşım, çoook büyük mutluluk duydum, senin adına çoook memnun oldum. Haberi bilyordum ama resmini görünce burnumun direği sızladı. Bu onuru sanki ben yaşamış gibi gururlandım. En içten duygularımla yanaklarından öpüyorum, 

 2. 1965 kho. Mezunları devremizin yüz aklarından değerli arkadaşımızı tebrik eder, sağlıklı uzun ömür ile başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

 3. Değerli kardeşim,Yalova için yaptığınız değerli hizmetlerin karşılığı kadirşinas insanların yürekliliği ile önemli bir sokağa isminin verilmesini gurur ve göz yaşlarımla okudum.Mutluluğumun derecesini anlatmam mümkün değil.Seni kutluyor, sağlık dileklerimle yanaklarından öpüyorum.  

 4. SEVGİLİ KARDEŞİM BİR SELİMİYELİ OLARAK GURUR DUYUYORUM,HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.ALLAH NAZARDAN KORUSUN .İFTİHAR EDİYORUM. KALBİ SAYGI VE SAYGILARIMI SUNARIM.

 5. Değerli Ahmet AKYOL abimizi tebrik eder başarılı çalışmalar ve sağlıklı uzun ömürler dileriz. Saygılarımızla…K.H.O 1966 Mezunları İstanbul Gurubu adına…

 6. Kardeşim Ahmet,Almış olduğun ödülün fiiliyata geçmiş olmasına çok sevindim. Ailen ve çocuklarına gururla bırakacağın bu armağan için seni tekrar tebrik eder gözlerinden öperim kardeşim.

 7. Saygıdeğer kardeşim,Başarını bütün kalbimle kutlar,Bu vesile ile yeni yılını kutlar,saygılar sunarım.

 8. Değerli devre arkadaşım, seni tebrik ediyor, sağlıklı ve mutlu günler dileyerek başarılarının devamını diliyorum. Sevgi ve saygılarımla,

 9. Değerli SAO'lu Kardeşim AKYOL, Atatürk'ün beldesi YALOVA gibi bir yerde adının bir sokağa verilerek ölümsüzleştirilmesi kelimelerle anlatılamayacak kadar büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı bence… Meslektaşım ve SAO'lu arkadaşım olarak mutluluğunu paylaşmak istedim.Her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle..

 10. Canım Dayım. Bu güzel haber karşısındaki mutluluğumu , gururumu , hislerimi ifade etmekte güçlük çekiyorum. Yüreğimin her hücresi ile mutluluğunu paylaşıyorum. Sana bu güzel armağan ile bu onuru yaşatmaya vesile olan herkese şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum. Benim için çok ama çok kıymetli olan ellerinden öpüyorum. 

 11. Seninle ne kadar gurur duysak az dayıcım. Hayattayken sana ve bizlere bu gururu yaşatan Yalova Belediyesi'ne ve emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir