ATATÜRK VE RESUL KUR’AN BLOĞU

DUYURU

Kara Harp Okulu’ nda (1965) Devre, Topçu ve Füze Okulu’ nda Sınıf arkadaşım, Gönül Dostum, Sevgili Kardeşim E. Top. Alb. Mustafa Kemal ADAL, “ATATÜRK VE RESUL KUR’AN” adlı bir blog oluşturmuştur.

Bağlantısını aşağıya aldığım bloğu ve bloğun girişindeki tanıtımı başarı dileklerimle tüm dost, arkadaş ve okurların bilgi ve değerlendirmelerine sunuyorum.

m_k_adal

Tarafsız Değil, Tarafım. Hakka, Dinime, Milletime, Vatanıma, Bayrağıma, Atatürk İlke ve Devrimlerine, Türkiye Cumhuriyetine, Anayasanın değiştirilmesi bile teklif edilemez hükümlerine, Ettiğim yeminlere, verdiğim sözlere karşı “tarafsız” değilim; Olmam, olamam. Buna inancım, vicdanım, aklım, idrakim, benliğim izin vermez. Zalimlerin ve zulmün var olduğu zaman ve koşullarda, Toplumu ilgilendiren ve kişilerin etkilendiği konularda, tarafsız değilim, tarafım: Haktan yana, mazlumdan yana, tarafım. Türk’ten yana, Milletimden, Vatanımdan Bayrağımdan yana, tarafım. Atatürk’ten yana, Türkiye Cumhuriyetinden yana, Üniter ve Tam Bağımsız devletten yana, tarafım. Emperyalizme, sömürü düzenine, karşı, tarafım. Zalime, zulme karşı, tarafım. Her türlü aldatılma ve istismara karşı, tarafım. Her türlü adaletsizliğe ve adaletle hükmetmeyenlere karşı, tarafım. vb… Ya siz? Tarafsız mısınız?

Saygılarımla…

Mustafa Kemal ADAL

http://kemaladal.blogspot.com.tr/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir