SİTEDE YORUM YAPILMASI HAKKINDA DUYURU

yazi_selamlarBu sitede yazma amacım: çalışmalarımı ve çeşitli olaylar karşısındaki düşüncelerimi arzu edenlerle paylaşmak; özellikle birikimimi duyarlı Türk Gençliği’ne aktarmaktır.

Ticarî kaygıdan uzak, tamamen amatörce hazırlanan sitemde, sitenin yapısı gereği, yazılarıma yapılan yorumlara yer veremiyordum.

2Artık, hemen her yazıma, isteyen yorum yapabilir.

Her yazının altında,”Bir Cevap Yazın” başlıklı bir bölüm var.

Bu bölümün altı siyah renkli ve üzerinde “Yorumunuzu Buraya Yazın” yeri tıklayın.

Adınızı ve e-posta adresinizi yazdıktan sonra, belirtilen yere mesajınızı yazın.

Mesaj ya da yorumunuz bittikten sonra, sol alttaki karenin içini işaretleyin, sağdaki “Yorum Gönder” denilen yeri tıklayın, hepsi bu kadar.

Yorum hemen bana gelecek.

Gelen yorumun yayıma girebilmesi için, site genel kurallarına uygun olmasını istemem herhalde yadırganmaz.

Genel kuralları tekrarlıyorum:

TÜRK olmakla övünen, Atatürk Milliyetçiliğini benimsemiş sade emekli bir vatandaş olarak, bu kişisel sitemde:

Asla iç siyaset yönlendirmesi ve parti propagandası, devam eden adlî- hukukî işlemlerle ilgili yorum, Türk Milleti’ nin ortak değerlerine saygısızlık, her türlü kışkırtıcılık, halkı kin ve düşmanlığa tahrik, ayrımcılık ve kişilik haklarına saldırı yapılamaz; propaganda suçu oluşturabilecek şekilde şiddet içeren, şiddeti teşvik eden, şiddeti meşru gösterme çabası içinde olan yazılara yer verilemez.

Kişilere değil, fikirlere önem verilir. Kim olursa olsun, gerçek kişi ve kurumlara asla hakaret edilemez; öfkeli ve tehditkâr ifadeler kullanılamaz.

Kimse yargılanamaz, sadece olaylar sorgulanır.

Devletin manevî şahsiyetini tahkir eden, Atatürk ilke ve devrimlerini hedef alan, terör örgütlerini ve yasa dışı faaliyetleri öven, suç işlediği yasalarca kabul edilip ceza gören kişileri onurlandırma çabası içinde olan, Türk Silâhlı Kuvvetleri’ ni ve Emniyet Güçleri’ ni küçük düşüren, devletin güvenliği aleyhine olan; toplumun küçük bir kesiminin de olsa dinî değerlerini küçümseyen; saldırgan bir üslûp kullanılmış, ayrıca Türkçe’nin doğru kullanımına özen gösterilmemiş ve her türlü kaba/ çirkin/ argo kelimeler içeren yazılara yer verilmez.

Yazılara yapılan yorumlar, öneriler, katkılar veya farklı düşünceler, yorum yapılan yazı ile ilgili olmalıdır.

Ayrıca yazmak istediğiniz özel konular için, ileti adresime her zaman yazabilirsiniz.

sican_at

Tamamen kişisel ve çok özel yazıları ise okumadan sildiğimi de bilmenizi istiyorum.

 

ÖNEMLE TEKRARLIYORUM:

SİTEDE YER ALAN YAZI VE RESİMLERİN SADECE BİLGİ PAYLAŞIMI AMAÇLI OLDUĞUNU UNUTMAYIN VE MUTLAKA ONLARI MANTIK SÜZGECİNDEN GEÇİREREK DEĞERLENDİRİN!..

DOĞAL OLARAK, KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMİ KİMSE KABUL ETMEK ZORUNDA DEĞİLDİR ! ELBETTE BEN DE KİMSENİN DÜŞÜNCESİNİ KABUL ETMEK ZORUNDA DEĞİLİM !.. AMA, BENİM GİBİ DÜŞÜNMEYENLERİN DÜŞÜNCELERİNİ ÖĞRENMEK DE ASLA KAÇINMAYACAĞIM BİR DURUMDUR!

Telif hakkına sahip olduğunu veya yanlış, yanıltıcı ve yasa dışı bilgi içerdiğini düşündüğünüz yazıları lütfen bildirin. Söz konusu içerikle ilgili gerekli işlem en kısa sürede yapılacaktır.

Sitemdeki yazıları beğenen ya da beğenmeyen, ama önemseyip sonuna kadar okuma çaba ve sabrını gösteren herkese şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim.

İyi ki varsınız!

selam_verip_kacan

Saygılarımla…

aakyol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir